30.04.2020 prowadzimy próbne zajęcia treningowe

Uwaga, do czwartku 30.04.2020 prowadzimy próbne zajęcia treningowe taekwondo i hapkido online w ramach KS Korio.

Próbne treningi online prowadzone są z użyciem aplikacji zoom, która może być uruchomiona na komputerze, tablecie a nawet na smartphonie. Dzięki temu trening jest prowadzony „na żywo” i w kontakcie z uczestnikami, gdyż trener prowadzący zajęcia widzi u siebie na monitorze wszystkich uczestników treningu, którzy korzystają ze sprzętu z kamerą wideo a uczestnicy widzą u siebie na ekranie i słyszą trenera.

Moim celem jest doprowadzenie do tego, by od 4.05.2020 (poniedziałek) wznowić zajęcia KS Korio w tej formule do czasu, gdy będziemy mogli powrócić do „normalnych” zajęć w sali treningowej.

Sugeruję użycie urządzenia odbiorczego z dużym ekranem, bo to ułatwi odbiór pokazywanych ćwiczeń np. mały tablet a nawet telefon z aplikacją zoom można skomunikować z telewizorem i ćwiczyć przed nim. Jednak nawet mały laptop czy duży tablet jest wystarczający.

Odpowiednio ustawione urządzenia z własną kamerą pozwolą trenerowi na obserwację ćwiczeń uczestników zajęć i odpowiednio na to reagować.

Urządzenie odbiorcze powinno znajdować się w miejscu na tyle przestronnym, by osoba uczestnicząca w treningu online mogła wykonywać bezpiecznie dla siebie i dla otoczenia pokazywane na ekranie ćwiczenia. Na podłodze dla większego bezpieczeństwa i komfortu może znajdować się np. wykładzina lub dywan. Jeśli nie ma miejsca w domu, to można rozważyć miejsce na zewnątrz, np. większy balkon lub taras czy podwórko, jeśli jest tam dostępny internet.

Osoby, które chcą uczestniczyć w tych próbnych zajęciach powinny wysłać e-mail na nasz klubowy adres korionowicki@gmail.com w celu otrzymania zwrotnie instrukcji pozwalającej na skuteczne zalogowanie się na trening.

W e-mailu proszę o podanie imienia i nazwiska osoby uczestniczącej oraz grupy, w której ćwiczyła przed zawieszeniem zajęć (np. Jan Malinowski, poniedziałek/środa mała sala - trener L. Racis). Ułatwi to przyporządkowanie uczestnika do właściwej grupy. Na początek zajęcia będą prowadzone w 2 grupach:

Grupa 1. dzieci początkujące, dzieci młodsze

Grupa 2. dzieci starsze i młodzież (zaawansowane).

W miarę wzrostu zainteresowania zajęciami zwiększymy liczbę grup, dopasowując je do wieku i umiejętności uczestników.

Najbliższe zajęcia próbne (poniedziałek 27.04.2020 godz. 18:30 do 19:30) są dla Grupy 2. Ponowny próbny trening tej grupy odbędzie się we środę godz. 18:30 do 19:30

Najbliższe zajęcia próbne dla Grupy 1. odbędą się we wtorek w godz.17:30-18:30 a następne we czwartek (godz.17:30-18:30).

Zapraszam do uczestnictwa, warto! Dariusz Nowicki

Dodaj komentarz:

Menu

Korio - Agencja szkoleniowo - treningowa

logowanie administratora