Uwaga, wtorek 21.04.2020 próbne zajęcia treningowe online

W najbliższy wtorek (21.04.2020) przeprowadzony zostanie pierwszy, próbny trening online z użyciem aplikacji zoom, która może być użyta na komputerze, tablecie oraz na smartphonie.

Sugeruję użycie urządzenia odbiorczego z dużym ekranem, bo to ułatwi odbiór pokazywanych ćwiczeń (np. mały tablet a nawet telefon można skomunikować z telewizorem).

Ustawione urządzenie z własną kamerą (odpowiednio umieszczone) pozwoli trenerowi na obserwację ćwiczeń uczestnika zajęć.

Ekran powinien znajdować się w miejscu na tyle przestronnym, by osoba uczestnicząca w treningu online mogła wykonywać bezpiecznie dla siebie i dla otoczenia pokazywane na ekranie ćwiczenia. Na podłodze dla większego bezpieczeństwa i komfortu może znajdować się np. wykładzina lub dywan.

Osoby, które chcą uczestniczyć w tych próbnych zajęciach powinny wysłać e-mail na nasz klubowy adres korionowicki@gmail.com w celu otrzymania zwrotnie instrukcji pozwalającej na skuteczne zalogowanie się na trening.

W e-mailu proszę o podanie imienia i nazwiska osoby uczestniczącej oraz grupy w której ćwiczyła przed zawieszeniem zajęć (np. Jan Malinowski, poniedziałek/środa mała sala - trener Liliana Racis).

Pierwsze zajęcia (wtorek 21.04.2020 godz. 17:30 do 18:10) to zajęcia próbne dla wszystkich chętnych w celu sprawdzenia procedur poprowadzone zostaną przez trenera Dariusza Nowickiego.

Jeśli wszystko dobrze zadziała, to zostaną podane terminy zajęć (2 x w tygodniu) z podziałem na 2 grupy tj. początkującą i zaawansowaną i to zostanie uruchomione już od kolejnego terminu (np. czwartku 23.04.2020).

Na ten moment proponujemy

grupy początkująca:   wtorki i czwartki począwszy od czwartku 23.04.2020 godzina 17:30-18:10

grupy zaawansowana:  poniedziałki i środy począwszy od środy 22.04.2020 godzina 17:30-18:10

Treningi i ich terminy będą dostosowywane do rozwoju sytuacji.

Prosimy o nadsyłanie e-mail na korionowicki@gmail.com by potwierdzić udział oraz z pytaniami, jeśli się jakieś pojawiają.

Na zgłoszenia emailowe uczestnictwa w próbnym treningu taekwondo online czekamy do godz 15:30 we wtorek by mieć czas na odesłanie instrukcji pozwalającej na zalogowanie się do udziału.

Dodaj komentarz:

Menu

Korio - Agencja szkoleniowo - treningowa

logowanie administratora