Gala Sportu Warmii i Mazur 12.04.2018r


W trakcie ostatniej Gali Sportu zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski województwa Warmińsko-Mazurskiego Prezes i trener KS Korio Dariusz Nowicki został nagrodzony w związku z ponad 30 letnią działalnością na rzecz rozwoju taekwondo w województwie.

Z inicjatywy Dariusza Nowickiego powstała w roku 1978 pierwsza sekcja taekwondo w województwie w LZS Zjednoczeni Olsztyn a w roku 1988 Dariusz Nowicki doprowadził do założenia sekcji taekwondo w olsztyńskim AZS-ie, gdzie jako trener oraz trener koordynator początkowo w KS AZS WSP Olsztyn a następnie w KS AZS UWM Olsztyn pracował aż do końca 2017r.

W tym czasie pełnił liczne funkcje społeczne jako członek Zarządu KS AZS WSP, KS AZS UWM, Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu. Był również przez wiele lat prezesem Warmińsko-Mazurskiego Związku Taekwondo oraz trenerem koordynatorem kadry wojewódzkiej taekwondo olimpijskiego.

W grudniu 2017r Dariusz Nowicki zrezygnował z pracy w KS AZS UWM Olsztyn lecz kontynuuje swoją przygodę z koreańskimi sztukami walki w KS Korio Olsztyn.

 

Dodaj komentarz:

Menu

Korio - Agencja szkoleniowo - treningowa

logowanie administratora